Üstünel Köftecisi – Ankara

Üstünel Köftecisi Ankara Ulus’ta, sanayi bölgesinin içinde yer alıyor. Mekanın yeterince güzel bir salonu ve bahçesi var, yani herhangi bir esnaf lokantasından bahsetmiyoruz aslında. Buranın bizce en önemli özelliği, yemeğin sunumu… Köfte söylediğinizde öncesinde çok zengin bir salata geliyor. Hatta buna sebze tabağı demek daha doğru olacaktır. Domates, lahana, marul, taze soğan vb. pek çok lezzetli sebzeyle yapıyorsunuz açılışı. Sanırım bunların tazeliğine özelikle önem veriyorlar. Ardından ise ekmek arası köfte servis ediliyor.

Köftenin lezzetli olduğu kuşkusuz ancak bu konudaki deneyimimize güvenerek, yediklerinizin en lezzetlisi olmayacağını size hatırlatmak isteriz. Fakat sebzeyle birlikte gelen, folyoya sarılı közlenmiş sarımsağın tadı ve kıvamı enfes. Hiç düşünmeden deneyin. Ulus’a yakın bir yerlerde iseniz de Üstünel Köftecisi’ne mutlaka uğrayın.

Paylaşın...Print this pageShare on Google+Share on TumblrPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir