Kardeşler Lokantası- Kemerburgaz

Kardeşler Lokantasını anlatmak için aslında iki kelime yeterli: Beklemediğiniz bir yerde, beklemediğiniz bir lezzet… Bu mekan Kemerburgaz’ın merkezinde yer alıyor. Aslında bir esnaf lokantası ancak böyle olan sadece görünümü. Yolunuz düşerse buraya mutlaka uğrayın ve muhteşem dönerin tadına bakın. Zira İstanbul’da, nadir yerde bu kadar lezzetli döner bulabilirsiniz. Tattığımız diğer yemekler de gayet güzeldi.

Her isteyene vermiyorlar ama “Triliçe” adında olağanüstü bir sütlü revanileri var. Üstü karamelli ve çok hafif. Tatlı sevenler mutlaka bu lezzeti tatmalı. Yok derlerse de biraz ısrar edin. Yemeden dönmeyin.

Bu mekanın hemen arkasında tarihi bir kahve var. Yemekten sonra Iezzeti noktalamak için kahveyi burada içmenizi öneririm. İç kısım da, bahçe de çok güzel. Kahveyi de çok iyi yapıyorlar. Mutlaka deneyin.

Paylaşın...Print this pageShare on Google+Share on TumblrPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone

1 Response

  1. Yusuf kodal dedi ki:

    Slm Fatih’de hayat lokantası (NECİP usta) çorbası ve yemekleri süper mutlaka deneyin tel 0212-621-84-65 adres Sarıgüzel cad no 2 Fatih istanbul bekleriz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir