The Marmara – Antalya

The Marmara Antalya-8-gezintiler.comThe Marmara Oteli Antalya’nın en güzel şehir otellerinden biri. Otel pek çok açıdan süprizlerle dolu. Bir kere otelin konsepti herhangi bir 5 yıldızlı şehir otelinden çok farklı. Canlı, renkli ve gerçekten farklı bir tarzı var. Otelin önünde revolving loft denilen ve yavaşça kendi çevresinde dönen bir bina mevcut. Burada konaklayarak manzarayı 360 derece seyredebiliyorsunuz. 

Otel falezlerin üstüne kurulduğu için size muhteşem bir manzara sunuyor. Mutlaka ön taraftaki deniz gören odaları tercih edin. Sabahları muhteşem Bey Dağları manzarasıyla uyanma fırsatını bu sayede kaçırmamış olacaksınız.

Bahçede küçük bir girişten sizi denize kadar götürecek bir mağara var. 70 metrelik bu mağaranın sonunda sizi denizle buluşturacak küçük bir platform bekliyor. Dolayısıyla falezlerin üstünde de olsa the marmara size deniz keyfini sunabiliyor.

Odalar loft tarzında, yüksek tavanlı, geniş ve ferah. Odaların renklerine ve betonarme stilinde bırakılmış tavanlara alışmak biraz zaman alsa da bu farklı konseptin otele çok yakıştığını belirtmek gerekiyor. Ancak bizim en çok beğendiğimiz yer, çok yüksek bir tavan, konseptli sütunlar ve bir sanat galerisini andıran dekorasyonuyla lobi-restaurant oldu.

Lara bölgesinde, falezlerin üzerinde bulunan otel, hem arabanızla hem de toplu taşıma ile şehir merkezine çok yakın. Yürüme mesafesinde iki tane büyük alışveriş merkezi bulunan otel konumuyla da çok cazip.

[wpg_thumb]
Save to foursquare

Paylaşın...Print this pageShare on Google+Share on TumblrPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir