Levent Sosyete Pazarı

Levent  Sosyete Pazarı Salı günleri  4. Levent’te, askeri lojmanların yakınında, Faruk Nafız Çamlıbel Sokakta kuruluyor. Pazara en kolay ulaşım yolu, Sarıyer yönüne giden otobüs duraklarından askeri lojmanlara sapan ara yola girip ikinci aralıktan sağa dönmek ve yolu izlemek.

Levent Pazarı,  diğer sosyete pazarlarına göre küçük olmasına rağmen aradığınız hemen her şeyi size sunuyor. Kıyafet,çanta,saat,gözlük,ayakkabı ve halıdan yatak örtüsüne kadar pek çok ürünü bu pazarda bulabilirsiniz. Özellikle size tavsiyem, kıyafet ihtiyacınız varsa, ki buna hayır diyecek bir bayan olmasa gerek, alışveriş merkezlerine gitmeden önce bir Salı günü Levent Pazarına uğramanız.

Burada Dünya markalarını bile bulabileceğinizden emin olun. Ayrıca bir süre sonra alışveriş merkezlerinden çok burayı tercih etmeniz de muhtemel. İstanbul’daki diğer sosyete pazarlarıyla karşılaştırıldığında bu pazar gerçekten farklı. Mutlaka keşfetmenizi tavsiye ederim.

Paylaşın...Print this pageShare on Google+Share on TumblrPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone

2 Responses

  1. salıpazarıcaa dedi ki:

    ben her hafta giderim süper bi yer..

  2. Loren dedi ki:

    29 ekim 2013 sakı gunu pazar var midir ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir